icon-phone arrow icon-search mail pinterest google-plus facebook instagram twitter youtube linkedin

Bestuur en contact

Het H&I bestuur bestaat uit de volgende personen:

  • Voorzitter: Abbe Borger, Albert Heijn te De Kolk 29, 9231 CV Surhuisterveen, telefoonnummers: 0512-361242, 06-30061252, e-mailadres: abbe.borger@ah.nl
  • Secretariaat: secretariaat@surhuisterveen.com 
  • Penningmeester: Johnny Zwart, De Vries Everts Numan Surhuisterveen te Gedempte Vaart 14 9231 AV Surhuisterveen, telefoonnummer: 0512-362445, email: jzwart@dven.nl
  • Secretaris: Corry Vlasma, Rabobank Drachten Friesland Oost te De Kolk 37 9231 CV Surhuisterveen, telefoonnummers: 0512-587777, 06-51095946, e-mailadres: Corry.Vlasma@rabobank.nl
  • Algemeen lid: Ytzen Borger, Borger Tegels en Sanitair te Zoom 11 9231 DX Surhuisterveen, telefoonnummers: 0512-361384, 06-54232229, e-mailadres: ytzen@borger.nl
  • Algemeen lid: Bernard Baron, Van der Lijn Wereldmode te De Kolk 21 9231 CV Surhuisterveen, telefoonnummers: 0512-361276, 06-50512346, e-mailadres: mode@vanderlijn.nl
  • Algemeen lid: Albert de Haan, Albert & Aukje Keurslager te De Dellen 12 9231 EB Surhuisterveen, telefoonnummers: 0512-363454, 06-48183205, e-mailadres: info@albertenaukje.keurslager.nl
  • Algemeen lid: Alex Koenen, It Stee foar Iters en Drinkers te De Kolk 31 9231 CV Surhuisterveen, telefoonnummers: 0512-361580, 06-53283041, e-mailadres: info@it-stee.nl  

Voor het plaatsen/wijzigen van evenementen en/of redactioneel op deze website, kunt u contact opnemen met Wieger van der Velde: wieger@flexibele-makelaar.nl

“Surhuisterveen, zo gezellig is er maar 1! Hier ben ik het helemaal mee eens. Surhuisterveen kent een uitmuntend ondernemersklimaat, veel levendigheid en een comfortabel leefklimaat. Ik onderneem en woon dan ook graag in Surhuisterveen.”

Wieger van der Velde - De Flexibele Makelaar

“Surhuisterveen heeft veel te bieden. Naast een gevarieerd horeca- en winkelaanbod, staat Surhuisterveen ook bekend om topsportevenementen als ‘De Profronde’ en de ‘Centrumcross’.”

Ytzen Borger - Borger Tegels & Sanitair

“Super actieve ondernemers. Leuke activiteiten en plezierige winkelstraat. Ook op andere vlakken een dorp dat leeft.”

Pieter Nicolai - via Facebook